Блог

Підприємцям розповіли, як правильно подавати заявки на гранти!

25 червня в «Харківському міському центрі зайнятості» пройшла презентація «Як подати концепцію грантового проекту» для підприємців, тимчасово незайнятих, учасників проекту «Новий відлік». Спікером виступив Олександр Чумак — президент «Асоціації приватних роботодавців». Презентація пройшла в рамках Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ).

Відмітимо, що Програма КЕУ націлена на співпрацю з грантоотрімувачами, які працюють у нових галузях або в галузях, що розвиваються, які мають потенціал для швидкого зростання, досягнення успіху на експортних ринках, створення інвестицій та збільшення зайнятості. КЕУ особливо зорієнтована на роботу в галузь ІТ-послуг та виробництва меблів, однак, Програма відкрита для грантових заявок від інших галузей економіки.

В рамках презентації учасники отримали інформацію про те, як правильно подавати заявки на грант USAID і про Ключовий пріоритетів програми КЕУ. В рамках програми українські підприємці можуть отримати фінансові кошти на розвиток свого бізнесу, що не потрібно буде повертати, наприклад, на розширення продажів, збільшення експорту, впровадження інноваційних технологій, пошук клієнтів за кордоном, підвищення кваліфікації персоналу, участь в міжнародних виставках і т.д. Учасники отримали відповіді на свої питання, а також форму для заповнення заявки на участь.

02 Июл 2019

Автор: Асоціація приватних роботодавців

Читати також

Школа малого бізнесу

Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки і міжнародних ...

читати

Приглашаем принять участие в Международной программе «Fit for Partnership with Germany»!

Приглашаем принять участие в Международной программе «Fit for Partnership with Germany» (Готовимся к ...

читати

Проектний офіс «UKRAINE UNITES» ініціює серію бізнес зустрічей!

Місія бізнес-зустрічей – налагодження контактів між представниками українських ділових кіл, ...

читати